Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

Archiwum PNS

PNS za 2014 rok

Email

PNS za 2014 rok

RZESZÓW. XV edycja Podkarpackiej Nagrody Samorządowej

Najlepsze samorządy nagrodzone

W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia odrodzonej samorządności. 27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze po II wojnie światowej w pełni demokratyczne wybory samorządowe do rad gmin i miast. W związku z tą rocznicą oraz z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego nagrodzone zostały najlepsze samorządy na Podkarpaciu

Samorządowcy, radni samorządów wszystkich szczebli przyjechali z całego Podkarpacia, aby 23 maja br. wspólnie świętować w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie Dzień Samorządu Terytorialnego.

PNS za 2013 rok

Email

PNS za 2013 rok

XIV Podkarpacka Nagroda Samorządowa

Najlepsi z najlepszych

Dzień Samorządu Terytorialnego był okazją do uhonorowania najaktywniejszych samorządowców w regionie. W tym roku odebrali nagrody za całokształt kadencji 2010-2014

 

Bycie samorządowcem do łatwych nie należy. To ogromny kredyt zaufania udzielony człowiekowi przez lokalną społeczność. To ciężka praca każdego dnia, praca dla społeczeństwa, wsłuchiwanie się w jego problemy, które nie zawsze udaje się rozwiązać. Mieszkańcy danej gminy, miasta czy powiatu potem dokładnie rozliczają swojego włodarza z obietnic złożonych na początku kadencji.

PNS za 2012 rok

Email

PNS za 2012 rok

Nagrody dla najlepszych samorządowców

RZESZÓW. W sobotę, 25 maja, podczas uroczystej gali zorganizowanej wspólnie z Podkarpackim Stowarzyszeniem Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie, po raz trzynasty uhonorowaliśmy najlepszych samorządowców Podkarpacia

 

Od 13 lat redakcja „Nowego Podkarpacia” Wraz z Podkarpackim Stowarzyszeniem Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie docenia tych samorządowców, którzy aktywnie działają na rzecz rozwoju i polepszenia życia swojej lokalnej społeczności, poprzez przyznawanie im tytułu najlepszego starosty, wójta, burmistrza i prezydenta.

PNS za 2011 rok

Email

Podkarpacka Nagroda Samorządowa za rok 2011

NAJLEPSI SAMORZĄDOWCY NAGRODZENI

Po raz kolejny uhonorowaliśmy najlepszych samorządowców Podkarpacia. Laureatami XII edycji zostali: Adam Kmiecik – starosta jasielski, Piotr Przytocki – prezydent Krosna, Paweł Baj – burmistrz Głogowa Małopolskiego i Ryszard Jędruch – wójt Tryńczy.

Laureaci PNS: (w pierwszym rzędzie od lewej) Tomasz Soliński – zastępca prezydenta miasta Krosna, Ryszard Jędruch – wójt gminy Tryńcza, Paweł Baj – burmistrz Głogowa Małopolskiego i Adam Kmiecik – starosta Jasielski.

 

Patronat Medialny

 

radio

logo

Partnerzy Biznesowi XIX edycji PNS

Galeria

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS